1. Головна
  2. Про нас

Про нас

"Безумовно, майбутнє за енергозберігаючими технологіями та альтернативною енергетикою! Наше основне завдання – використовувати європейські технології та наші власні розробки, щоб зробити саме ту продукцію, яку чекає від нас наш споживач – надійну, економічну та недорогу."

Виробнича компанія «УкрДозамех» заснована у 2001 році. 
Вже понад 20  років ми виробляємо та продаємо сільськогосподарську та опалювальну техніку на ринку України. З самого початку компанія зарекомендувала  себе як надійного та відповідального виробника .  Весь час йде робота по удосконаленню  якісті  продукції. Десятки тисяч клієнтів придбали нашу продукцію – приватні, промислові, соціальні та державні форми власності. Ми використовуємо передові європейські інновації та технології, адаптуючи їх для нашого ринка.

Виробничі потужності 
Компанія «УкрДозамех», має замкнутий цикл виробництва, зі свою конструкторскою базою та 3Д моделюванням. Вся продукція сертифікована та має необхідну дозвільну документацію, відповідає вітчизняним та європейським стандартам.

Висококваліфікований персонал 
В компанії «УкрДозамех» працює висококваліфіцированні спеціалісти, які докладають дуже своїх здібностей для удосконалення продукції  та задоволення потреб клієнтів. 
Всі співробітники компанії регулярно проходять підвищення кваліфікації.

Гарантуємо
– швидкі терміни поставок;
– гарантійний та післягарантійний сервіс;
– технічні консультації;
– високу якість та вигідни ціни.

У 2014 році компанія провела ребрединг та розробила нову лінійку котлів під брендом DOZAMEX з урахуванням побажань наших покупців та партнерів із продажу. Котли отримали новий сучасний дизайн, ефективніший пальник, нову безпечну 2х-шнекову подачу пелет та революційний п'ятиходовий теплообмінник, який дозволяє отримувати високі показники ККД.

Ми з задоволенням пропонуємо та радимо наші:   

Пелетні котли
серії АКО Pellet на пеллетах
серії АКО Pellet Combi на пеллетах та дровах

Котли на біомасі
серії АКО Bio на відходах сельхозкультур
серії АКО Combi Bio на відходах та дровах

Наші котли працюють у заміських будинках, фермерських господарствах, малих та середніх підприємствах, у школах та лікарнях. Якість нашої продукції підтверджена сертифікатами, нагородами на профільних виставках та відгуками вдячних клієнтів.

Зустрічайте котли DOZAMEX нового покоління!